Μετάλλια

Γιάννης Μητρόπουλος: Χρυσό Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Θωμάς Ξενάκης: Αργυρό Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Νίκος Ανδριακόπουλος: Χρυσό Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Δημοσθένης Ταμπάκος: Αργυρό Μετάλλιο, Γυμναστική, Σίδνεϊ 2000
Πέτρος Περσάκης: Χάλκινο Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Ιωάννης Μελισσανίδης: Χρυσό Μετάλλιο, Γυμναστική, Ατλάντα 1996
Αριστόβουλος Πετμεζάς: Χάλκινο Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Δημοσθένης Ταμπάκος: Χρυσό Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 2004
Εθνική ομάδα ανσάμπλ (2000): Χάλκινο Μετάλλιο, Γυμναστική, Σίδνεϊ 2000
Πανελλήνιος ΓΣ (1896): Αργυρό Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Εθνικός ΓΣ, (1896): Χάλκινο Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Yiannis Mitropoulos: Gold Medal, Gymnastics, Athens 1896
Ethnikos (1896): Bronze Medal, Gymnastics, Athens 1896
Panellinios (1896): Silver Medal, Gymnastics, Athens 1896
National Rythmic Gymnastic Team (2000): Bronze Medal, Gymnastics, Sidney 2000
Dimosthenis Tabakos: Gold Medal, Gymnastics, Athens 2004
Aristovoulos Petmezas : Bronze Medal, Gymnastics, Athens 1896
Ioannis Mellissanidis: Gold Medal, Gymnastics, Αtlanta 1996
Petros Persakis: Bronze Medal, Gymnastics, Athens 1896
Dimosthenis Tabakos: Silver Medal, Gymnastics, Sidney 2000
Nikos Andriakopoulos: Gold Medal, Gymnastics, Athens 1896
Thomas Xenakis: Silver Medal, Gymnastics, Athens 1896

Συμμετοχές

Γιάννης Μητρόπουλος: Χρυσό Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Θωμάς Ξενάκης: Αργυρό Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Νίκος Ανδριακόπουλος: Χρυσό Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Δημοσθένης Ταμπάκος: Αργυρό Μετάλλιο, Γυμναστική, Σίδνεϊ 2000
Πέτρος Περσάκης: Χάλκινο Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Ιωάννης Μελισσανίδης: Χρυσό Μετάλλιο, Γυμναστική, Ατλάντα 1996
Αριστόβουλος Πετμεζάς: Χάλκινο Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Δημοσθένης Ταμπάκος: Χρυσό Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 2004
Εθνική ομάδα ανσάμπλ (2000): Χάλκινο Μετάλλιο, Γυμναστική, Σίδνεϊ 2000
Πανελλήνιος ΓΣ (1896): Αργυρό Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Εθνικός ΓΣ, (1896): Χάλκινο Μετάλλιο, Γυμναστική, Αθήνα 1896
Yiannis Mitropoulos: Gold Medal, Gymnastics, Athens 1896
Ethnikos (1896): Bronze Medal, Gymnastics, Athens 1896
Panellinios (1896): Silver Medal, Gymnastics, Athens 1896
National Rythmic Gymnastic Team (2000): Bronze Medal, Gymnastics, Sidney 2000
Dimosthenis Tabakos: Gold Medal, Gymnastics, Athens 2004
Aristovoulos Petmezas : Bronze Medal, Gymnastics, Athens 1896
Ioannis Mellissanidis: Gold Medal, Gymnastics, Αtlanta 1996
Petros Persakis: Bronze Medal, Gymnastics, Athens 1896
Dimosthenis Tabakos: Silver Medal, Gymnastics, Sidney 2000
Nikos Andriakopoulos: Gold Medal, Gymnastics, Athens 1896
Thomas Xenakis: Silver Medal, Gymnastics, Athens 1896
?> ?>